Beşiktaşda kan değişikliliği Carvalhal kovuldu

Beşiktaşda kan değişikliliği Carvalhal kovuldu

Beşiktaş’tan ayrılan teknik direktör Carlos Carvalhal, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde futbolcular ve personelle vedalaştı.


Carvalhal, futbol komitesi üyeleri İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, yönetici Tamer Kıran, yönetici Ahmet Kavalcı ve teknik direktörlük görevine getirilen Tayfur Havutçu ile birlikte tesislerde futbolcularla bir araya geldi. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen buluşmada, Portekizli teknik adamın futbolculara veda konuşması yaptığı ve başarılar dilediği bildirildi.

Carvalhal, daha sonra tesis personeliyle de vedalaştı. Portekizli teknik adama tesis personeli çiçek verdi.

Carvalhal için veda yemeği

Beşiktaş Kulübü yönetim kurulu, yollarını ayırdığı teknik direktör Carlos Carvalhal’e veda yemeği verdi.
Beşiktaş Kulübü’nün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Akaretler’deki Vogue Resteurant’ta basına kapalı gerçekleştirilen yemekte, kulüp başkanı Fikret Orman, genel sekreter Mesut Urgancılar, sayman-mali işler komitesi üyesi Berk Hacıgüzeller, futbol komitesi üyeleri Tamer Kıran ve Ahmet Kavalcı, pazarlama komitesi üyesi Nusret Altınbaş, tesisler komitesi üyesi Berkan Gocay ve yönetim kurulu üyesi Umut Güner hazır bulundu.

Yemekte Carlos Carvalhal’e plaket ve çiçek veren Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, bir Beşiktaşlı’ya Beşiktaşlı gibi veda ettiklerini belirterek, ”Carvalhal’e bu zamana kadar Beşiktaşımız’a kazandırdıkları için tüm arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Kapımız kendisine her zaman açık. Bundan sonraki yaşantısında başarılar diliyorum” dedi.


Siyah-beyazlı takımın eski teknik direktörü Carlos Carvalhal ise ”Bana Beşiktaşlı olduğumun söylenmesi aldığım en güzel hediye oldu. Bu güzel akşam için herkese çok teşekkür ediyorum. Başkana, yönetim kuruluna ve takıma başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , , ,
Okunma Sayısı : 2.089 views

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet - chat - chat sohbet - sohbet odaları - sohbet siteleri - msn sohbet - bedava sohbet Zayıflama - Yemek tarifi -
XML-Sitemap